7028 Färglitografi
Såld: 100 kr
Såldes den 6 september 2021 -
4596 Färglitografi
Såld: 200 kr
Såldes den 5 oktober 2020 -
4465 Färglitografi
Peter Paul, 66/100, bladets mått: 66x50
Såld: 100 kr
Såldes den 26 februari 2018
5449 Färglitografi
Peter Paul, Fallande tvåa, 7/30, 50 x 65
Såld: 100 kr
Såldes den 26 oktober 2015 -
7402 Färglitografi
Peter Paul, hus / fåglar, signerad, 52x74
Såld: 100 kr
Såldes den 17 augusti 2015 -
1542 Färglitografi
Peter Paul, 20/75, motivet: 45x62
Såld: 150 kr
Såldes den 16 februari 2015
6150 Färglitografi
Peter Paul, 44/50, 69x50
Såld: 100 kr
Såldes den 21 maj 2012 -
4820 Färglitografi
Peter Paul, 65x86
Såld: 100 kr
Såldes den 10 januari 2011 -
3065 Färglitografi
Peter Paul, Byggnad, 51/75, 65x50
Såld: 100 kr
Såldes den 14 april 2009